HAKKIMIZDA    TARİHÇE    TASARIM&ÜRETİM    REFERANSLAR  HABERLER

Hakkımızda

1950 yılında Jak Saftekin tarafından Istanbul’da kurulan Roja, iç giyim, dış giyim, çocuk ve ev tekstiline yönelik brode ve dantel üretimi yapıyor.

Roja Brode ve Roja Dantel olarak tasarım, kalite, fiyat alanlarındaki mükemmeliyetçi anlayışımızla 67 senedir müşterilerimize servis veriyoruz.  

Yüksek teknoloji makinalarımız, desen ekibimiz ve uzman satış kadromuz ile İstanbul’daki iki fabrikamızda yüksek kalitede üretim yapıyoruz.

Avrupa ve MENA bölgesindeki tekstil merkezlerine olan yakınlığımızı nitelikli iş gücü ve gelişmiş iletişim altyapımızla birleştirerek dünyanın her yerinde kaliteli ve özgün tasarımlar sunuyoruz.

Seçkin yerli üreticiler, ihracatçılar, markalar ve global perakende grupları ile yakın ilişkilerimizi hem kendi satış ekibimizin seyehatleriyle hem de yurtdışı acentalarımız vasıtasıyla sıcak tutuyoruz. 

 

Şİrket olarak en büyük amacımız özgün tasarımları mükemmel kalİte standartları, esnek fİyat anlayışı ve İyi hİzmetle bİrleştirmektİr.

 

HAKKIMIZDA    TARİHÇE    TASARIM&ÜRETİM    REFERANSLAR  HABERLER

67 Senelik Tutku, Tecrübe & İnovasyon 

 

Roja arşiv

1950 - 1966

1950 senesinde Jak Saftekin tarafından kurulan Roja, faaliyetlerine iki tane Karl Mayer makinasıyla naylon jarse ve Raschel dantel üretimi ile başladı.

 

Roja arşiv

1966 - 1996

Roja, 1966 yılında brodeyi de ürün yelpazesine ekledi ve kısa bir sürede Türk piyasasında yüksek kalitede ve moda trendlerine uygun brode ve dantel üretimiyle tanınır hale geldi.

1996 - 2017

1996 yılında brode üretiminde dünyaca ün yapmış  St. Gallen şehir merkezli Bischoff Textile AG. ile bir brode üretimi ortaklığı  sonucunda 20 sene Roja brodeleri Bischoff Roja markası adı altında üretildi. 2017 itibariyle, 50 senelik brode tecrübesini de kullanarak Roja, brode alanında yalnız başına yürümeye karar verdi ve bugün müşterilerine iki şirketle servis veriyor: Roja Brode ve Roja Dantel.


Yüksek kalİtenİn üstün hizmet anlayışı ve özgün tasarımlarla bİrleştİğİ nokta; Roja Brode &Dantel.


Fuar Takvimi


 

ROJA BRODE & DANTEL

Ayazağa Mah. Mimar Sinan Sok. No21

Seba Office Boulevard

C Blok Kat 3 Ofis 26

Sarıyer - Istanbul

0850-490-1565